HİZMETLERİMİZ
     Trans Antalya Uluslararası Nakliyat İnşaat Turizm Ticaret Sanayii Ltd. Şti.  kendi bünyesindeki  son model  tırlar ile uluslararası nakliyelerinizde ve gümrükleme işlerinizde yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Trans Antalya yaş sebze meyve, deniz ürünleri, donmuş gıdalar ve kimyasal maddelerin ithalat ve ihracat taşımlarını yapmaktadır.

Taşımacılık sektöründe teknolojik gelişmelere paralel olarak daha hızlı, daha güvenli hizmet verme çabasıyla bünyesine oturtabilen kuruluşumuz; ithal ve ihraç mallarının nakliyesinde Balkanlar ve tüm Avrupa ülkelerini kapsayan geniş bir yelpazede 25 yıllık deneyiminin getirdiği profesyonel hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Taşıma yaptığımız tüm ülkelerin
gümrük kanunlarını bilen, sorumlu
olduğu bölgelerin dillerine hakim
personelimizle üstlendiğimiz misyonu
yerine getiriyor, kazandığımız güveni
her çalışmamızda pekistiriyoruz.
SÜRATLİ VE GÜVENİLİR TAŞIMACILIK
Gerek araç seyri ve kargonuzun en son durumu hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Eutel Tracks "Uydu Kontrol Sistemi"yle donatılmış 2003 -2004 -2005 - 2006 - 2007 model Scania, araç filosu ve gerekse bu modernizasyona uygun olarak eğitilmiş deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz. Temel faaliyet konusu komple uluslararası karayolu taşımacılığı olan firmamız "Süratli ve Güvenilir Taşımacılık" ilkesiyle hizmet vermektedir.
Trans Antalya, çeşitli modellerden oluşan Volvo - Scania - Renault Tipi, toplam 32 araçla hizmet verdiği firmaların talepleri doğrultusunda hizmetine kesintisiz olarak devam edebilmektedir.